Newsy

Zapraszamy na wydarzenia pt: „Galeria Anty Modern Slavery na żywo”, które odbęda się:
 
11 kwietnia w godzinach 12.00 – 15.00 w Kinie „Pod Baranami w Krakowie
oraz
18 kwietnia w godzinach  10.00 – 13.00 w Kinie Muranów, w Warszawie.

kierujemy je przede wszystkim do nauczycieli i pedagogów prowadzących działania profilaktyczne z młodzieżą, ale mile widziana jest każda osoba zainteresowana przeciwdziałaniem handlowi ludźmi i pracy przymusowej.

Podczas wydarzeń zaprezentujemy  rezultaty projektu „Galeria Anty Modern Slavery” realizowanego w latach 2021-2022 dzięki dofinansowaniu z dotacji programu Aktywni Obywatele. Obejrzymy razem materiały wideo, które wtedy powstały i przedstawimy scenariusze zajęć, które zostały przygotowanie specjalnie na użytek projektu.  Nie zabraknie czasu na dyskusję o profilaktyce i o tym jaka ma być (i czy w ogóle) jest potrzebna.

Zachęcamy do zgłaszania się: Fundacja La Strada: strada@strada.org.pl oraz 22 622 19 85.

Projekt „Galeria Anty Modern Slavery na żywo” jest realizowany z dotacji  programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Fundacja La Strada jest jednym z partnerów projektu pn. „Synergia działania służb kluczem do bezpiecznego jutra” realizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi. Projekt realizowany jest w ramach Funduszy Norweskich na lata 2014-2021.